| SugarStar a întrebat:

Care este cea mai buna destinatie pentru Vara dupa parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| AnneeQ a răspuns:

Mânăstirile din Moldova, Poiana Braşov, Delta Dunării, Valea Prahovei cu toate statiunile superbe de acolobatting eyelashes, şi multe altele; x

11 răspunsuri:
| geoox550 a răspuns:

Din Italia--San Marino.
din Romania--Orice oras cu apropiat.

| Soryn14 a răspuns:

La munte dar nu in Romania

| ℬaby a răspuns:

Litoral - Mangalia, Mamaia, Constanta. happy.

| Vanilliaaa a răspuns:

Pai din Romania, Moldova este foarte frumoasa.Am fost in Bacau, Piatra Neamt si Cheile Bicazului. Mi-a placut foarte mult.Si Maramuresul este frumos.
Am mai fost in Turcia :Kusadasi si Antalya merita vizitate.Am stat si in Istanbul cateva zile, care este ideal daca vrei sa faci shopping, foarte profitabile sunt gecile de piele, aurul si argintul, prosoape, lenjerii...
Si Spania :Madrid, Barcelona si Sevilla sunt foarte frumoase.Pentru balaceala :Marbella si Tenerifewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tara, Oras si Obiectiv Turistic:
Italia:
San marino-muzeu de ceara, munte.
Verona-arena, balconul romeo si julieta, pe strazi sunt mimi, gladiatori ingerii de vis.
Lago di garda-este cel mai mare lac din Italia, din lac iese un munte de calcar care reflecta culoarea albastra parca ar fi diamant, mai este un parc de distracti GARDALAND si acvariu tunel cu pesti exotici ecc... SEA LIFE
Pisa-are acel turn inclinat care ar trebui sa cada dupa calculele matematice dar nu.
Roma-no comment
depinde de buget...
daca bugetul dvs este redus Romania este o oportunitate tip la:
Saliste, Sibiu-Munte aer curat, pensiuni super la preturi mici tip Domnescu ***sau NU MA UITA**
Daca nu preferi muntele in sezonul estival marea este o alegere Romania are un litoral foarte frumos cam scump dar...preturi ...depinde de hotel

| Tweetymrrr a răspuns:

Eu iti spun ac desi toti vrem in afara si Romania are destule frumuseti si se poate sa te relaxezi si aici, intr-un spatiu natural.
Vara trecuta am fost la mare, in Costinesti-a fost tare frumos...(marea era acceptabila). Apoi, mai spre sfarsit am fost la "Dejani" undeva dupa Transfagarasan, intr-o locatie nemai pomenitabatting eyelashes
Romaina are multe atractii turistice, pornind de la Cheia...pana la Marea Neagra, depinde de tinewinking
BaFThA`!

| Gaga4u a răspuns:

La plaja, la Mamaia!

| edym a răspuns:

Cuba sau Tailanda

| Maiiiiia a răspuns:

Insula Maco din Ungaria ii un "strand" cu de toate ciupercuta misto

| ionut1234 a răspuns:

Delta Dunarii si VF.Moldoveanu