| Ancutss30 a întrebat:

Care este cea mai frumoasa statiune de la noi? De ce?

8 răspunsuri:
| Tyrr a răspuns:

Fiecare individ are o parere personala, cel mai bine poti sa faci o vizita in fiecare statiune si o sa iti formezi o parere personala!

| Georgy090 a răspuns:

Parerea mea este ca eforie Nord si Mamaia sunt cele mai frumoase statiuni.Din mai multe motive.In ambele apa este curat, plaja la fel, statiunile foarte frumoase si cu multe magazinewinking

| Xenaaaa a răspuns:

Eu consider ca Saturn,e un loc accesibil tuturor,placut, linistit, te poti distra, poti medita, plus ca plaja este curata.

| FcUcv a răspuns:

Mamaia happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zona Brasov, bran, prahova... sunt multe atractii turistice acolo

| Ancutss30 explică (pentru Xenaaaa):

Am fost multi ani in Saturn, plaja este curata, dar nu e deloc un loc linistit.Sunt multi oameni si se aude pana in zori muzica la maxim.Imi place mult statiunea, insa oamenii lasa de dorit.

| Xenaaaa a răspuns (pentru Ancutss30):

Nu stiu cand ai fost tu, dar eu am mers 4 ani consecutivi si nu mi s-a intamplat.

| FlorinPx a răspuns:

Mamaia fara discutii. In mamaia poti spune ca nu te plictisesti. intr-adevar ceva mai scump dar merita.