| fashionaddict a întrebat:

Care este cea mai frumoasa tara pe care ati vizitat-o?

Răspuns Câştigător
| AlexT a răspuns:

Suna ciudat, dar Suedia este o tara al naibii de tare. E in nord, deci n-ar trebui sa ai probleme cu canicula.De asemenea, lumea e foarte misto(al naibii, daca ei sunt bauti noaptea la 1 dimineata, ei tot iti indica directia corecta in care sa ajungi la destinatie!). Iti recomand Universeum(parca asa se numea) din Gotheborg. E un fel de muzeu, daca i se poate spune asa.Pe scurt, un muzeu al curiozitatilor, acolo poti fi meteorolog, poti sa dai la vasle, sa mergi printre animale din jungla(inclusiv serpi care nu muscawinking ).
Gotheborg e foarte frumos, ca toate celelalte orase din Suedia. Sfat:Nu ii confunda cu Finlandezii. E ca si cum i-ai confunda cu ungurii la noi(nu ca as avea ceva cu ei, da' e un mic conflict interetnic, asa, un perete invizibil.).

36 răspunsuri:
| Zuzulina_9287 a răspuns:

Romania! glumeam Franta sau California

| ANoNim_7814 a răspuns:

Germania:X si australia:X
:X:Xbestiale.ar fi bine sa vizitezi si u love struck

| Georgy1033 a răspuns:

Georgia

| nevermind_6208 a răspuns:

Romania e cea mai frumoasa tara, ca e a mea, si tara pe care am vizitat-o si mi-a placut cel mai mult a fost danemarca mai exact copenhaga

| bogdanpavel a răspuns:

Iti recomand cu incredere Croatia, pur si simplu frumoasa...

| mimi_9914 a răspuns:

Egipt...

| iuly_7228 a răspuns:

Turcia este o tara foarte frumoasa am fost de 2 ori si a fost super