| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai frumos judet din romania?

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Nu cred ca exista cel mai frumos judet din romania...fiecare are ceva deosebit...natura este spectaculoasa in felul ei, si in plus gusturile fiecaruia dintre noi difera... unuia ii place la munte, altuia la mare...etc etc... mie personal imi plac judetele arges si neamt cel mai mult happy

52 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai frumos judet este Suceava!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suceava

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai frumos ca bucovina nu exista

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca suceava nu este in romania mai frumos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bucovina este tot judetul suceava stiu e cel mai frumos din romania asta e parerea strainilor din alte tari S. U. A Australia U. E etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Judetul piatra neamt are si el cateva dar restul e varza sarac ca Iasi dar suceava e toata la fel e cam cel mai bogat judet din romania si cel mai frumos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie suceava apoi baia mare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Neamt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie imi place suceava

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dca vrei sa vb despre locuri, judete orce.id marysboy10

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai suceava a fost declarat cel mai frumos jud din romania, bucovina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

SALAJUL ESTE SI EL UN JUDET FRUMOS CU ATRACTII TURISTICE:RADINA ZMEILOR, LACUL VARSOLT, MANASTIRILE, GRADINA BOTANICA, CASTELUL BATORY, PRIVELISTI FRUMOASE, CATRUL ROMAN POROLISUM.Eu asa zic SALAJUL este frumos.Va invit sa veniti in salaj sa vedeti cat de frumos este.este foarte tttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

SALAJUL ESTE SI EL UN JUDET FRUMOS CU ATRACTII TURISTICE:RADINA ZMEILOR,LACUL VARSOLT,MANASTIRILE,GRADINA BOTANICA,CASTELUL BATORY,PRIVELISTI FRUMOASE, CATRUL ROMAN POROLISUM.Eu asa zic SALAJUL este frumos.Va invit sa veniti in salaj sa vedeti cat de frumos este.este foarte tttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt din cluj, un judet si el foarte frumos, dar parrerea mea e ca caras-severin e cel mai frumos: are dunarea la cazane, pesteri, chei, baile herculane, munti inalti, e impadurit aproape in totalitate...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suceava

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I visited Romania and I think the most beautiful Suceava

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai frumos judet din Romania este Clujul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Valcea are foarte multe atractii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suceava deoarece poti vizita.
-Transrarau
-Manastirile pictate
-Salina Cacica (Kaczyka)
-Cetatea de Scaun
-Partile din Vatra Dornei
In Suceava poti mergi sa vezi cum se incondeaza oua,traditiile,obiceurile,ospitalitatea,mancarurile bucovinene, hora bucovineana. Daca vrei sa mai stai si sunt sigur ca ai sa mai vrei, cazeaza-te la hotelul Best Western cel mai bun hotel din nordul Moldovei ce se afla in Gura Humorului, judetul Suceava este judetul cu cea mai mare suprafata de padure din Romania, Iar Suceava nu-i Moldova ii BUCOVINA! Aerul este curat la munte foarte bun pentru un gratar. Daca vei merge vara la Gura humorului se serbeaza zilele Humorului distractie la maxim.Viziteaza judetul.Dar din punctul meu de vedere toate judetele is frumoase nu se pot compara!

| Negrea_Amalia_1995 a răspuns:

Cel mai frumos e Suceava chiar daca eu stau in Arges

| 112 a răspuns:

Toate sunt la fel de,, frumoase" pentru cei ce vad partea frumoasa` a lucrurilor

| 18aylyn a răspuns:

Prahova happy

| camelutza a răspuns:

Mie cel mai mult imi place CLUJ..............dar fiecaruia ii place judetul in care sa nascut si romania nu este construita dintr-un singur judet deci toate sunt deosebite intr-un fel tonguebig grin