| Cannondale31 a întrebat:

Care este cel mai frumos oras din tara noastra? Pentru mine nu este altul mai frumos decat Bucurestiul fiindca am cele mai frumoase amintiri, cu toate acestea sunt din Constanta happy Astept parerile voastre!

3 răspunsuri:
| Raulinio a răspuns:

Sibiul-crede-ma ca oras mai frumos ca Sibiul nu am mai vazut desi mi-a placut mult si Clujul dar Sibiul este preferatul meu.

| WiLd121414 a răspuns:

Acum toti o sa zica orasul lor e cel mai tare. dupa parerea mea, Bucurestiul. de aia este si capitala

P.S:Eu sunt din Craiova(Un oras care dupa parerea mea participa la primele 5 orase din tara...(mai putin cu fotbalullaughing )

| RaZvaNNutZu a răspuns:

Raulinio are dreptate Sibiul este frumos.