| Stelulu a întrebat:

Care este cel mai ieftin zbor Bucuresti-Budapesta (plus retur)? Am observat ca sunt putine zboruri si sunt costisitoare.

1 răspuns:
| dana_1567 a răspuns:

Stelutu, evident ca pretul zborului depinde de perioada in care vrei sa calatoresti.
Iti recomand site-ul www.flaps.ro/ unde introduci datele de calatorie si primesti ofertele tuturor companiilor de zbor, in ordinea descrescatoare a pretului.
Altfel, exista o oferta si cu Malev, la 163 de euro Bucuresti-Budapesta.