| SunShineyKidu a întrebat:

Care este locul cel mai frumos in care ati fost si pe care l-ati recomanda ca destinatie de vacanta? Subliniez: unde ati fost, vreau sa aflu experientele voastre, nu chestii citite pe internet sau auzite de la altii. Multumesc! :0

3 răspunsuri:
| DarkonesVIP a răspuns:

:X la TransFagarasean :X Pe serpentine am vazut apa munti tot si o cetate in varf de mult dar nu mai stiam cum se numeste...te asigur ca, daca o sa te duci sa fi multumitawinking

| Rares_3460 a răspuns:

Acum depinde ce fel de locuri iti plac. Asa ca destinatie mai exotica am fost in SIcilia si tin sa precizez ca mi-a placut foarte mult, iar ca orase, mi-a placut mult Praga pentru ca este o experienta unica sa il vizitezi, zic eu, si mi-a mai placut Amsterdam-ul pentru ca sunt oameni adunati din toate locurile planetei, ai cu cine sa discuti, sa te distrezi, sa te simti bine, chiar daca te duci si singur acolo. Sper sa ajungi si tu prin locurile astea si sa ne impartasesti impresiile.

| Andreea_2852 a răspuns:

Depinde ce locuri iti plac.Anul asta, eu am fost in Turcia, Kusadasi. O frumusete! straight face Mancare cata vrei, specatacole.orice.si nici macar nu a costat prea mult. Am fost la Hotel Onura. Hotelul era de 5 stele, mancarea foarte buna. all inclusive.Mi-a placut la nebunie acolo! Am mai auzit pe unii care au zis ca s-au dus in Mamaia la all inclusive, si au spus ca nu le-a placut deloc! Personalul foarte increzut... ma rog, chestii de genul. mancarea deloc buna! Daca vrei sa iesi din tara, si cu bani putini iti recomand sa te duci in Turcia, la orice statiune, ai sa te simti minunat!