| florynboy23 a întrebat:

Care este locul cel mai frumos in care ati fost si pe care l-ati recomanda ca destinatie de vacanta? Subliniez: unde ati fost, vreau sa aflu experientele voastre, nu chestii citite pe internet sau auzite de la altii. funda big grin

Răspuns Câştigător
| Shatteredx a răspuns:

Venetia... Noaptea.

4 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Salut! Din ce am vazut, iti recomand 100% Amsterdam. Nu se compara cu nimic din Romania, nici macar cu restul Europei. Din tara, iti recomand Cheile Bicazului, Transfagarasanul si Transalpina. Nu pot alege intre ele, sunt mult prea frumoase. Daca vrei mai multe detalii lasa-mi un mesaj si mai conversam pe messenger sau la telefon.

| MoneyMoney a răspuns:

> Călimăneşti-Căciulata
> Sărata-Monteoru
> Mangalia
> Băile Herculane
> Ploieşti
> Buşteni
> Sinaia
> Câmpina
> Eforie Nord
> Predeal
> Băile Tuşnad
> Bazna
> Sighişoara
Şi mai am vreo câteva însă doar din excursii NU din vacanţe sau sejururi. România e superbă şi te aşteaptă să o descoperi!

| Plimbarescu a răspuns:

Salut! La noi găseşti exact ce cauţi: poveşti depre vacanţe. Să arunci o privire. :) http://www.plimbarescu.ro

| Moga_Mihnea_1998 a răspuns:

Paris (Oricand), Gibraltar...