| MRBratu a întrebat:

Ca tot este 02:00, vreau sa va aud experientele voastre paranormale sau din auzite(iele, mirese,fantome,draci,posedați,blesteme)... Dar va rog sa spuneți adevărul, nu sa inventați. Aștept! happy

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cand eram mic si nu-mi stiam exact locul, niste roacari interesanti ne spuneau povesti de groaza despre un loc "bantuit", aflat pe un deal din mijlocul orasului. Acolo e o padure cu platou in mijloc, si o constructie abandonata. Au avut loc niste crime in trecut. Aia povesteau in extaz despre maini taiate, fantome sau oameni ai padurii, noua ne placea cum povestea. Dupa aia ne-am dus in Dacie (noi, aia mici), am ascultat manele, am jucat carti si am baut bere Redd's. Imi aduc aminte perfect seara day dreaming
Apoi am crescut, si am realizat ca locul ala e foarte bun de f* tut in masina, atat ziua, cat si noaptea. Dar pe vreme ploioasa sunt 100% sanse sa ramai impotmolit.
Constructia aia "parasita si bantuita" e acum loc de sedinte foto pentru pitipoance.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Bine zice BogdanBz, sunt doar povesti inventate de babe laughing

| danay72 a răspuns:

Adevarul nu ti-l va spune nimeni, pentru ca ele nu exista. Acestea sunt lucruri inventate de oameni.

| BogdanBz a răspuns:

Tu chiar crezi in chestiile astea? Nu exista asa ceva, sunt doar chestii facute sa produca frica si sa faca lumea filmelor bani din ele.