| anonim_4396 a întrebat:

Care este metoda (viza) cea mai simpla de a ajunge in America? Sunt in Spania de 9 ani si as vrea sa merg, deocamdata intr-o excursie. Va rog, doar raspunsuri serioase si complete. Stiu ca romanul are un simt al umorului destul de dezvoltat, insa eu chiar sunt "pornit" pe America. Deci...Ma poti ajuta? Esti bine-venit!

Răspuns Câştigător
| Flyn a răspuns:

Buna!
Citeste aici http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t636216.html
Daca vei ajunge in America, atunci calatorie placuta!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Iti trebuie viza. Vezi pe site-ul oficial al Ambasadei SUA din Bucuresti si gasesti conditiile si actele necesare. Succes si numai bine!