| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Poti ajunge in America fara Viza? Pirati apelor ceva de genu este?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu cred ca poti,ca altfel nu ar merge catre coastele Americii vase intregi cu emigranti clandestini! Partea proasta este ca, daca te prinde, faci calea intoarsa!

1 răspuns:
| Astaeparereamea a răspuns:

Mai baiat trebuie sa urmezi ruta Bucuresti-Ploiesti, cind ajungi la localitatea Romanesti o cotesti imediat la dreapta cind vi dinspre Ploiesti si vezi ca dai de o padure mare, dupa ce treci acea padure te aflii in Canada... hai ca de aici te descurci ca esti baiat mare