| DiyanAndorea a întrebat:

Care este orasul vostru preferat din lume? De ce?

Răspuns Câştigător
| alexutza10 a răspuns:

Orasul meu preferat este Parisul. De ce? Pentru ca atunci cand ma plimb pe strazile desprinse parca din vremurile antice, atunci simt ca sufletul meu prinde aripi sa zboare, ma simt intr-un fel... implinita. Ma simt cu adevarat acasa. Un sentiment foarte placut!

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exceptant Iasul ca e orasul natal, pana acum Roma, astept sa mai vizitez si altele...

| 2ℓєι a răspuns:

New York pentru ca Apple.

| Mihaela1964 a răspuns:

Lisabona; pentru curateania orasului, pacea de pe chipurile locuitorilor, aerul marin si nemuritorul fado.

| DiyanAndorea explică:

Si mie imi place Parisul, dar tu u de stai sau cum de iti place asa de mult? Ai vreo legatura cu el sau iti place doar asa pur si siplu?

| iooonel a răspuns:

Barcelona pentru ca este un oras mare frumos, are foarte multe monumente etc. Îi si Marea Mediterana plaja eu am fost acolo e minunat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Los Angeles

| PedoBarbie a răspuns:

TpuTown.

| DiyanAndorea explică:

Bun asa!

| vega358 a răspuns:

Madrid

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

New York

| shaban a răspuns:

Zagreb, e un oras curat, frumos, e un centru universitar f bun, e aproape de Romania, si il pot vizita de mai multe ori pe an big grin

| AdrianaBacescu a răspuns:

Dortmund