| Ancutss30 a întrebat:

Care este orasul vostru preferat din lume?happy

21 răspunsuri:
| razvan1008 a răspuns:

Vancouver canadabig grin(intr-o zi as vrea sa ma mut acolo). al tau?

Răspuns utilizator avertizat
| fataroz a răspuns:

Beyjing

| LoOvE a răspuns:

Paris. oarecum happy

In general, cele faimoase, cunoscute si cu multe magazine de shooping laughing

u?

| personaljesus a răspuns:

Los Angeles love strucklove strucklove strucklove struck

| baru a răspuns:

Sall. Nu este oras. Dar este nemaipomenit. Tibetul. Pa! Daca vreodata vei avea posibilitate, merita din tot sufletul. Pa!

| SueChan a răspuns:

Tokyo...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paris; x am fost e super; x
Los Angeles; x; x; x

| LoLpoZ a răspuns:

Sydney, Los Angeles, Londra si New York

| RMihai a răspuns:

Dubai sau abu dhabi am vazut cateva reportaje ce au construit aia acolo in mijlocu desertului

| moonlight2134 a răspuns:

Munchen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frumos oras este cel unde te-ai nascut, unde iti sunt prinse "radacinile". :*

| anad a răspuns:

Multe, dar as vrea sa pot sa merg, in fiecare an, sa revad Venetia!

| Ancutss30 explică:

Ale mele sunt Paris si Londra:d

| Stefania3001 a răspuns:

Paris, Los Angeles, Londra, New York, Sydney, Venetia, Roma etc:X

Răspuns utilizator avertizat
| Sabwy a răspuns:

Ciudad de Mexico, Los Angeles; x
al tau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place Istanbul, Lisabona, Helsinky, nu imi place de loc los Angeles-ul un oras ''depravat"

| unknown3243 a răspuns:

Venetia.

| BAM_7947 a răspuns:

Din cate am vizitat pana acum... orasul meu preferat este Tartu din Estonia

| 김남길 a răspuns:

Seoul, de fapt toata Coreea de Sud big grin