| Jokerashul a întrebat:

Care este sau care a fost cea mai ieftina destinatie turistica din Europa care ati vizitat-o de curand?

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Intrebarea este prea generala.Dar o sa-ti spun, unde voi merge anul asta prin septembrie:in Bulgaria, in statiunea Obzor, in hotelul Sunrise All Suite Resort, 4 stele, doua persoane, 9 nopti, cu All inclusive, cu doar 347 euro.Cel mai mic pret/noapte, din cele 9 sejururi, de cate 9 nopti.

8 răspunsuri:
| ClauditaSmile a răspuns:

Bucuresti stand la prieteni (scuze daca ti se pare nepotrivit)

| Jokerashul explică (pentru ClauditaSmile):

Nu imi permit sa am opinii de genu' in fata unei asemenea domnisoare. Puteai si sa ma injuri ca tot "saru'mana" iti ziceam happy Aa...Si sunt perfect de acord cu ce zici, am cercetat mai pe larg timp de ore intregi, am sunat zeci de companii si organizatii de stat care se ocupa cu obiective turistice, am intrebat-o si pe Grapini si am ajuns la aceeasi concluzii dupa 2 ore de cautari si comparatii de pe tot mapamondul, iar statistic la nivel global pe perioada 1990 - 2014 ai perfecta dreptate.In august 2003 totusi undeva in Insulele Marshall pretul era mai mic fara bilet de avion si am crezut ca gresesti dar avand in vedere valorea leului atunci dupa ce am sunat la BNR vorbind un pic mai mult ca de obicei cu amicul meu Isarescu, iar dupa ce am mai dat si el cateva telefoane(unii zic ca si la bursa)tot raspunsul tau a fost valabil.Un raspuns foarte exact si bine structurat care ma va ajuta mult pe viitor nu ca informatie dar ca model si structura. Scuze, m-am dus cam mult cu ironia dar si tu ai dat un raspuns putin neclar care nu prea m-a ajutat macar la nivel de opinie.

PS : Sarcasmul incepe dupa a doua propozitie, pana acolo am scris sincer laughing

| pietrean a răspuns (pentru Jokerashul):

Dupa cum am citit in intrebarile ei/lui, nu se poate decide si de ce sex ar fi(sau nu stie cum sa minta, sa para adevarat)! Poate din acest motiv IQ-ul este asa cum este.Asa ca...

| pietrean a răspuns (pentru ClauditaSmile):

Pana la urma, ce esti fata sau baiat? ClauditaRade sau vrea sa rada de noi?
-"...mi-am vazut IUBITUL la o masa cu o fata..."
-"...o fata mi-a spus ca sunt singurul BAIAT..."

| ClauditaSmile a răspuns (pentru pietrean):

Unele intrebari au fost puse de fratele meu. Si nu inteleg care e problema ta in legatura cu raspunsul la intrebarea postata

| pietrean a răspuns (pentru ClauditaSmile):

Problema mea? Raspunsul tau(ca si a altor copii), la postarea ce intreba despre o "destinatie turistica"! Chiar nu era un raspuns potrivit!

| Jokerashul explică (pentru pietrean):

Wooow...Asta n-am vazut. Am vrut sa glumesc un pic dar vad ca nu merge cu astia...Ce oameni, bine ca mi-ai zis, am mai vrut sa scriu azi vreo 20 de randuri la misto in legatura cu raspunsul ei/lui. Dar poate nu minte fata, au fost puse de fratele ei ca doar sa iti faci cont costa 50 de euro, nu cred ca toata lumea isi permite.

| pietrean a răspuns (pentru Jokerashul):

Sa-ti faci cont, costa 50 euro? Nu costa nimic!