| andreea_4538 a întrebat:

Care oras considerati ca este mai frumos, din punct de vedere estetic, dintre Timisoara si Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| denysuk25 a răspuns:

Buna!
Eu consider ca e mai frumoasa Timisoara, Bucurestiul e prea aglomerat si poluat. Funda, plisss

8 răspunsuri:
| bistriteanul a răspuns:

Timisoara!

| Minks a răspuns:

Timisoara

| InfiniteInfinity a răspuns:

Din punctul meu de vedere Este Mult Mai Frumos Timisoara din cele doua dar daca ai vrea in cutotul sa vizitezi un oras frumos iti zicsa te duci LA Brasov este minunat...Eu sunt din Valcea dar...mai misto e la brasov

| daiannna_9951 a răspuns:

TIMISOARA desi si Bucurestiul e foarte frumos nici in 2saptamani nu am timp sa vizitez tot tot Timisoara e mai frumos...conteaza si cum esti tratat in oras deci TIMISOARA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timisoara

| Ellayboy a răspuns:

Absolut, fara sa mai stau pe ganduri Timisoarawinking

| LoveYou_6409 a răspuns:

Normal, Timisoara. Bucuresti e prea aglomereathappy.

| sabilopod a răspuns:

Timisoara 100% n-am fost, dar am fost in bucuresti in afr de magazine nu-mi plc nimic