| Cubulets a întrebat:

Cum va considerati din punct de vedere fizic?

13 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Nu am inteles intrebarea? Fii mai explicita

| Nymphetamine a răspuns:

Fizic?straight face Nu stiu ce sa spun.Presupun ca sunt normala.Eu ma simt normalalaughing...N-am 3 brate, 4 unghii suprapuse la un singur deget.etc. Deci: Normala.

| Psihoyounger a răspuns:

Ok, dar mereu se poate mai bine. Dar o iau încetul cu încetul. E cel mai bine.

| elasexygagica a răspuns:

O gagica sexy!

| Ecea a răspuns:

Lenes

| BigV a răspuns:

Marfa!

| Dianné a răspuns:

Paai, pot spune ca ma consider foarte ok. happy
Am avut ceva probleme cu greutatea, dar nu foarte mari, am avut vointa multa si am ajuns la normal. Sunt foarte fericita, si mandra atat de mine, cat si de corpul meu. Tu cum te consideri din punct de vedere fizic? Bafta!

| fluturas2 a răspuns:

Sunt o fata cu inaltime medie cu ochi caprui parul saten mai pe scurt draguta si normala fundiza?

| cosmin_1969 a răspuns:

Mmmmm sincer nu stiu ce raspuns sa-ti dau eu cred ca sunt potrivit ca aspect fizic am 181 cm si 71 kg. uh ce spui e bine asa trebuie s mai slabesc sa ma mai ingras? ast raspuns tau:d pupkiss

| Cubulets explică:

Umm eu ma consider foarte bine adica am 104.3 lbs adica. um cred ca sunt 48 - 49 kg si am 1.73. ma simt bine si mandra de ce am realizat.

| tuGatita a răspuns:

Fizic baiiii. nu sunt perfecta dar imi place corpul meu. am buze si ochi draguti

| ralucamirabela a răspuns:

Mai bine ca altii laughing

| inteligentul a răspuns:

Inteligent