| Cristiano_4083 a întrebat:

Care stie cum e la Hoidu, Ungaria vreau sa stiu opinia voastra...

Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Eu nu am fost la Hajduszoboszlo, dar au fost foarte multi prieteni de-ai mei. Marea majoritate au fost multumiti (carcotasi sunt peste tot). Prietena mea, care nu stie limba maghiara, si-a rezervat camera accesand acest site: http://www.hajduszoboszlo.ro/? gclid=CK7M75LNrZsCFdIUzAod_GEH1w. Poate o sa-ti fie de folos.
Oricum, de cativa ani, cei din Ardeal merg in vacante la Hajduszoboszlo.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost anul trecut si am fost foarte multumit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super fAIN la hoidu, eu am fost cazata la hotel m, si conditii bunisoare pentru 30 de euro pe noapte, dar dc vrei ceva mai deosebit te poti caza la silver, sfat nu te du la aqUA land, e super aglomerat si galacios nu ai unde sa arunci un ac, mai bine du-te cu masina in debrecen dc vrei sa faci bai, este si ma ieftin si mai liber happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super fAIN la hoidu , eu am fost cazata la hotel m , si conditii bunisoare pentru 30 de euro pe noapte , dar dc vrei ceva mai deosebit te poti caza la silver , sfat nu te du la aqUA land , e super aglomerat si galacios nu ai unde sa arunci un ac , mai bine du-te cu masina in debrecen dc vrei sa faci bai , este si ma ieftin si mai liber happy