| Tadotaki a întrebat:

Care va sunt planurile in 2011? Unde vreti sa mergeti? Va mutati? Vaschimbati lookul'? Sau orice, va rog raspundeti^^

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Xpert a răspuns:

Deocamdata planuiesc sa plec la munte iar telul meu pentru 2011 este sa incerc sa ajung in top 100 sau expert TPU!
numai bine!

| OsbourneRock a răspuns:

thinking in Republica Dominicanasmug

| Parmalat a răspuns:

Peste 1 luna o sa fie gata colectia mea de parfumuri happy
Asa ca pentru restul anului 2011 singurele planuri sunt sa gasesc distribuitori in tara si in strainatate laughing

| 92florenta a răspuns:

Eu planuiesc sa ma mut in paris sau la mare nu stiu acum!

| DaVà a răspuns:

Eu voi pleca toata vara in Italia.Pana atunc va trebui sa invat si sa ma joc metin happy :d

| HelterSkelter a răspuns:

Eu am de gand sa imi arunc televizorul din mansarda ca m-am saturat sa Leo de la Strehaia sau Bercea Galactic sau ce ***.