| DuDaaaaa a întrebat:

In ce tara ati vrea sa >mergeti?
Ati vrea sa va mutati acolo?

Răspuns Câştigător
| Carlamonicaanghele a răspuns:

As vrea sa merg in Franta dar nu as vrea sa ma mut acolo fiindca oricat de agitata si oribila ar fi tara noastra tot mai bine e acasa:*

7 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Germania

| AG a răspuns:

Sa ma mut, vreau ori in Anglia, ori in US. Si am de gand sa ma mut dupa facultate.
Ca excursie, mi-ar place foaaarte mult sa vad piramidele din Egipt:X:X

| Doddel a răspuns:

Olanda.

| carpediem a răspuns:

Tarile nordice, de la Marea Britanie in sus

| Ryuzaki a răspuns:

Vroiam in Japonia, dar dupa cate s-au intamplat... nu mersi. Poate in Canada, au cele mai bune trupe punk.

| 30stm a răspuns:

Cred ca in Franta.sau Anglia.si da m-as muta acolo

| Abc_1759 a răspuns:

Eu aş vrea să merg în Franţa.
Dar numai să o vizitez, nu de tot. M-aş simţi străină după un timp. Tot mai bine e acasă.