| JustMeFlory a întrebat:

Care vi se pare cea mai frumoasa statiune? Fac referie la marehappy...ca eu pana acum am fost numai in Eforie Nord si as vrea sa schimb anul acesta locatiabig grin.

Răspuns Câştigător
| hashe86 a răspuns:

Avand in vedere ca esti tinerica iti recomand Costinestiul, e statiunea ideala pentru tineri. cam aglomerata si murdara plaja ce i drept insa atmosfera face toti banii. acu depinde si de cat mult lux iti doresti. daca asta primeaza atunci mamaia.

24 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Neptun, este cea cea mai frumoasa si mai curata statiune de pe Litoralul Romanesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost o singura data la mare in tara...in mamaia... mi-a placut asa mult ca nu am mai fost niciodatarolling on the floor

| JustMeFlory explică:

Criticule:crede'ma ca si eu as vrea sa plec si as avea posibilitatea dar pana la 18 nu voi putea parasi tarasad

| giovana a răspuns:

Neptun, Mamaia, Olimp

| ka2 a răspuns:

Pai mie imi place si Costinesti, dar in mijlocul verii te cam calci in picioare sad. Iar daca ai bani, mergi in Mamaia, nici nu mai sta pe ganduri. E lux acolo, l-au facut frumos. O plaja linistita ar fi chiar in capatul celalalt, iesire spre Navodari, "la Butoaie" se numeste. Si daca mai mergi 2 km este o plaja privata, parca "keboo" sad nu mai sti, oricum e cu "K"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa Flory nu dispera, nu ai sa cresti tuhee hee

| JustMeFlory explică:

Criticule:mda...asa e o sa cresc! la anul voi face 18 anisori...big grin

| ka2 a răspuns:

Apropo: partea veche din Costinesti, dinspre epava, au facut-o super frumos. Numai vile noi, lux, si este si liniste. Inca nu au ajuns discotecile pana in capatul alawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mamaiatongue

| Barajag a răspuns:

@flory:cine a spus ca nu poti parasi tara? eu cred ca poti, in schimb iti recomand sa te duci la mamaia.sa nu cumva sa te duci la tataielaughing

| JustMeFlory explică:

Ursulik:nu pot ca am probleme cu tatahappy...anyway..nu cred ca ma duc la tataielaughinglaughing...sau cine stie pe unde mai ajung si vara astalaughing

| Mya a răspuns:

Daca ai venit mereu aici, inseamna ca ti-a placut big grin...asa ca...vino si anul asta!winking

| dreamerlainen a răspuns:

Mamaia - e cea mai cocheta, dar si preturile sunt pe masura. A devenit statiune de fite in ultimii ani.
Costinesti - E statiunea care nu doarme niciodata. Cat esti tanar, e statiunea perfecta pentru a te distra la maxim. In ceea ce priveste preturile, e accesibila.
Vama Veche - Cunoscuta pentru farmecul aparte, e o alta statiune in care te poti distra excelent. Preturile sunt ceva mai mari insa decat in Costinesti.
Neptun - La fel ca si Mamaia, e o statiune cocheta. Preturile, la fel, sunt destul de ridicate. Posibilitatile de distractie sunt insa relativ reduse.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Neptun
iar pentru distractie aleg Costinestiul

daniela
| daniela a răspuns:

Daca cauti distractii pe litoralul romanesc si ceva ceva confort si mai ai si banuti ar fi la Mamamia dar la acelasi pret siguri tragi o fuga la greci sau turci si vei fi servit mult mai omeneste. Daca nu ai bani, nu tii la confort dar vrei sa te distrezi tragi o fuga la 2 mai sau Vama veche cu cortul.

| anamariah a răspuns:

Incearca costinestiul...este superb mai ales daca esti tanara si esti dornica de ditractii in cluburi etc.

| rubycaramel a răspuns:

Nu am fost decat la Marea Nordului, in Olanda happy

| alexa a răspuns:

Te sfatuiesc sa te duci in Mamaia.Insa daca ai posibilitatea sa pleci in alta tara fa-o...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neptun

| sorin a răspuns:

Pana anul trecut costinestiul dar cand am fost anul acesta sincer am fost uimit de absolut tot, s a schimbat foarte mult, data viitoare ma voi duce in neptun, eforie nord, saturn una din astea.

| daii a răspuns:

Pai fiindca esti tanara...Costinesti.happy dar ai mai putea si Neptun, Jupiter, Cap Aurora.thinking de ce nu si Vama Vechehappy
Exclus Mamaia- statiune de ingamfati+ apa murdara+numai tarani plin de bani...care isi i-au sezlonguri si in jurul lor lasa numai gunoaie.mai rau ca intr-un cotet de porci( scuzati expresia) + ca sunt preturile destul de marihappy...in Mamaia e bine sa mergi doar seara.adica in cluburi si satul de vacanta...in rest. te-as sfatui sa iti alegi alta statiunehappy
Succeswinking

| Lolittaa a răspuns:

Nu sta sa te gandesti si alege cu incredere Saturn cele mai curate plaje si apa la fel nu am avzut nici urma de alge
Mamaia este o statiune foarte foarte murdara si scumpa
Costinesti-frumos nimic de zis e o aglomeratiee... sfatul meu nu intra in apa sunt numai pietre mi-am rupt picioarelecrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neptun sau Mamaia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O statiune romaneasca absolut draguta o poti gasi destul de aproape in... Bulgaria: Balcic. I-a placut Reginei Maria, poate iti place si tie.

Anonimul genovez