| ecristinamc a întrebat:

Ce statiune e mai aproape de Eforie Sud? E mai aproape Eforie Nord sau Costinesti? Si parerea voastra. dupa ce spuneti care e mai aproape.care credeti ca e mai frumoasa? Costinesti sau Eforie Nord?(scuze de categorie dar e cea mai vizitata)

Răspuns Câştigător
| ankappa a răspuns:

Raspunsul : Eforie Nord - sunt despartite statiunile de 5-6 km cat Costinesti-ul, sunt dublii kmtrii.
dupa parerea mea e mult mai misto in Eforie Nord :X e chair super love struck
DIstractie placuuuta :*

4 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

E naspa costinestiul : incredibil de multa lume, numai muzica de radio si preturi mari.

| ankappa a răspuns:

Multumesc pentru fundita:*

| fuckThisLife a răspuns:

Ambelehappy

| ankadiana9 a răspuns:

Buna! Eforie Nord este mai aproape de Eforiie Sud, iar mai frumos eu zic ca este la eforie nord pentru ca ak este cel mai curat.La costinesti e dragut pentru ca este atmosfera si muzica...dar apa este f murdara, sper ca te-am ajutatlove struck