| darkhell217 a întrebat:

Cat ar costa un drum din Romania la Helsinki(finlanda)? am tot cautat dar nu gasesc...

6 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

Pai fii mai explicit, cu avionul, masina, autocarul, "autopingeaua" laughing?

| darkhell217 explică (pentru victorandrei):

Autocarul

| victorandrei a răspuns (pentru darkhell217):

Nu stiu exact dar tinand cont ca Bucuresti- madrid (peste 3000 km) costa in jur de 90 euro autocarul, Bucuresti - helsinki sunt cam (2200 km) deci undeva la 70 80 euro probabil.

| DANIEL72 a răspuns:

SALUT.eu locuiesc aici si numai daca vi pana in suedia si de acolo treci cu vaporul dar de unde te lasa autocarul mai ai vreo suta de km pana la vapor alta varianta ar mai fi sa vi pana in estonia la riga si sa treci tot asa cu vaporul in helsinki asta este si mai putin costisitoare ruta te costa in jur de 300 euro.sau avionu din Bucuresti biletu in jur de 300-400 euro.BAFTA.

| passyon22 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iei avionul...Un charter gen blue air, wizz air, low cost.te ajunge in jur de 250 euro.Important e sa iei biletul mai din timp

| rocket a răspuns:

Cere o oferta la http://www.idealtour.ro/rezervare-bilete-avion Sigur ei te vor ajuta