| Andrushk_4587 a întrebat:

Cat costa la patinoar in sun plaza?batting eyelashes dau funda!

Răspuns Câştigător
| TheOne_6493 a răspuns:

Biletul de intrare costa 15 lei pentru 90 de minute, iar inchirierea unei perechi de patine costa 10 lei pentru o sesiune.

Elevii si studentii beneficiaza de intrare gratuita, de luni pana vineri, pe baza carnetului de elev/student, intre orele 10:00 si 15:00.
astept fundita

6 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

Pai in sun plaza nu stiu dar stiu la patinoar in floreasca
patinele sunt 15 lei
intrarea este 15 lei
astazi am fost la patinoar acolo, si este foarte frumos.este foarte mare patinoarul, este muzica buna:X

| Smiiilee a răspuns:

25 lei ora nu merita mai bine mergi in alta parte

| dydysor01 a răspuns:

Costa 25lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

15 lei intrarea si 10 lei inchirierea patinelor.Nu 25 lei.Este mic si perfect pentru incepatori cat si pentru avansati pentru ca nu este asa aglomerat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunt elev si merg in weekend ce reducere primesc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar eu am vazut la tv ca incepatorii primesc ceva de care sa te ti