| CookieMonster_6225 a întrebat:

Cat costa inchiriatul de patine la patinoar?

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

In jur de 10 sau 15 ron+intrarea! Totul difera de la oras la oras!

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Depinde de patinoar, insa nu mai mult de 20 de lei.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Închiriatul de patine, este conditionat de timpul cat le folosesti si nu poate sa depaseasca 10-15 roni.

| teo3D a răspuns:

Eu azi am fost. La mine in oras (sibiu) costa 10 lei datu p patinoar si 10 lei inchiriatul! vreau fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu cred ca e foarte scump.In plus cred ca ai voie toata ziua.Sau se poate cu 5 lei la 2 ore.Nu-mi mai amintesc... din pacate.happy