| Izz a întrebat:

Cat ar costa sa intru la patinoar?

5 răspunsuri:
| ѕოiℓε01 a răspuns:

Pai depinde de patinoarul la care te duci de exemplu la mine in oras costa 10 lei inchirierea de patine si 15 lei intrarea pe gheta! in orice caz te costa in jur de 30 de lei! Craciun fericit pa pa! funda?

| NoLoveNoStress a răspuns:

Eu am fost in "oreselul copiilor" la patinoarul ala! daca nu ai patine ele sunt 10 lei si intrarea de persoana este in jur de 15-20 de lei. Daca ai patine atunci dai decat 15-20 lei (acum depinde cu cine mai intri). eu am fost si atat am dat. iti jur ca ata este. plssss funda? kiss

| NoX_9315 a răspuns:

La mine in oras inchirierea de patine e 5 lei, iar intrarea pe patinoar 10 lei, daca ai patine platesti doar 10 lei si nu dai buletinul, dar daca nu ai patine, platesti 15 lei si dai si buletinul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Acum depinde si de patinoar. La mine in oras, intrarea este 10 lei, iar inchiriat patine se da pe buletin, dar poate sa coaste si bani! In orice caz, intrarea nu cred ca depaseste 20 lei!

Bafta!

Sarbatori fericite!

Pa, pa.

| alice112 a răspuns:

Buna...pai la mine in oras inchirieri patine costa 10 lei si inchiriere patinoar 10 lei happy