| ghorghe123 a întrebat:

Cat costa o camera pentru cateva ore la un hotel de 3 stele din Craiova?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu sa existe in Romania hoteluri care sa inchiriere camera la ora, trebuie sa platesti o zi hoteliera intreaga chiar daca tu vrei sex doar cateva minute

| MihaelaDart a răspuns:

Din cate cunosc nu am auzit sa inchiriezi o camera de hotel/ pensiune/motel cu ora, ci se poate numai pe camera/zi. Fara rautate, cu ora gasesti doar un bordel, sper ca mai gusti si din gluma...

| Vvistula a răspuns:

De fapt e pe o noapte si cam 180 lei.

| AnthonyWhite a răspuns:

50 - 80 lei. distractie placuta