| DonyHD a întrebat:

Salut se poate inchiria la un hotel de 1, 2 sau 3 stele cateva ore si nu o noapte intreaga? si cam cat ar costa 2-3 ore? mersi funda

4 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Pai pretul difera de la hotel la hotel. Unele hoteluri cobor preturile ca sa atraga multi clienti dar unele nu le scad, ci le riica pentru cei bogatai laughing. Ar fi mai bine sa-ti alegi un loc unde vrei sa mergi si sa te uiti la informatiile despre acel hotel pe internet din acea zona.

Sper ca te-am ajutat!

| epurasu a răspuns:

O camera la hotel se inchiriaza pentru minim 24 ore, stai 3 ore plata este tot cat pentru 24 ore! happy

| DouaPuncteD a răspuns:

Buna.
Din cate stiu eu nu poti sa inchiriezi un hotel pentru 2-3 ore pentru ca minimul este de 24. Deci daca doresti poti sa stai 2-3 ore dar platesti cat pentru 24 si ar fi o risipa. Mai bine ramai acolo 24 de ore si gata.

O seara buna.

| uNNN1k0lL a răspuns:

Salut! Nu nu cred pentru că dacă ai inchiria pentru 3 ore, pană aduci bagaje, sau pană faci o baie acolo si mănanci ceva iar se duce timpul, deci nu cred.
Salut!