| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat ar costa 2 3 ore la un hotel 1 camera 1-2-3 stele DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| iubita15 a răspuns:

De obicei camera se plateste pentru 24 de ore,indiferent cat stai acolo,acest lucru il stiu pentru ca mama mea lucreaza la un hotel,iar cand te duci la hotel trebuie sa-ti completezi o fisa cu datele tale si a partenerei, daca nu e sotia ta, trebuie sa-ti platesti camera si ti se da si un bon fiscal

4 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Nu se plateste pe ora...platesti o noapte si stai cat vrei

| LoLyCa a răspuns:

Ar costa cam 1 milion?!

| AdrianDeb a răspuns:

Salut, in Bucuresti sunt anumite hoteluri care accepta si rezervare de tip "day use". Nu e mult mai ieftina decat o rezervare normala (economisesti undeva la 50-100 de lei maxim), e buna pentru momentele in care trebuie sa-ti lasi bagajele undeva sau sa lucrezi pe laptop cand nu esti in localitate. Am folosit serviciul asta la Hotel Corvaris, nu stiu daca-l mai au activ dar acum un an sigur a mers. M-am uitat pe site-ul lor www.hotelcorvaris.ro dar vad ca pe site nu se specifica nimic.
Ideea e ca trebuie sa cauti hotelul si sa suni la ei; sigur va intelegeti, nu cred ca exista hotel care sa tina camerele goale degeaba :)

| sebastianom a răspuns:

Salut, incearca la Pensiunea Sanliv. Se inchiriaza camere pentru o durata minima de 3 ore la 40 de lei. Detalii pe www.pensiunesanliv.ro