| laviniauntila a întrebat:

Cat costa un bilet de tren din Fagaras in Bucuresti?

7 răspunsuri:
| JstGeorge a răspuns:

Poți căuta pe http://www.mersultrenurilorcfr.ro/imtif/rute.aspx?lng=ro. În jur de 31.05, dar intri tu și îți setezi data și alegi trenul în funcție de oră.

| Floroiu_Roxy_1981 a răspuns:

Pentru adulţi -10% din tariful preţ întreg la călătoria cu trenul IC, IR si R, clasa I sau clasa a II-a; 95 lei

| Floroiu_Roxy_1981 a răspuns:

Pentru adulţi -10% din tariful preţ întreg la călătoria cu trenul IC, IR si R, clasa I sau clasa a II-a; 35 lei

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca esti pe TPU, inseamna ca ai internet. Daca intrebi aici cat costa biletul, inseamna ca habar n-ai sa folosesti internetul.

| RobertVlad2003 a răspuns:

Fa ești proasta sau ce? De ce draci nu cauți pe Google Mersul trenurilor? Fa proasta ca tine nu am mai văzut

| Violleta2022 a răspuns:

Intre 35 si 55 lei, depinzand de natura trenului: personal sau rapid.
Uneori se fac reduceri si atunci biletele pot costa intre 31 si respectiv 52 lei.

| justadream94 a răspuns:

Depinde de tipul trenului.

Vreo 40-50 lei.