| carmelita a întrebat:

Cat de utila este telefonia mobila(urgenta)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonia mobila ca si urgenta? in momentul acesta daca nu ar exista ar muri oameni, animale, accidente, incendii, si toate lucrurile care nu pot fi anuntate prin telefonia fixa.

2 răspunsuri:
| andreea_4858 a răspuns:

Este foarte utila. 100%

| Psihoyounger a răspuns:

Telefonia mobila este acum ceva fara de care omenirea nu se mai poate lipsi. Toate urgentele, incendiile, accidentele, starile de rau ale cuiva se anunta astfel. Daca nu ar exista, ar muri mult mai multi oameni zi de zi si atunci nu ar mai exista nici serviciile de urgenta. Este indispensabila telefonia mobila de urgenta.

Psihoyounger