| onuticuta200312 a întrebat:

Cat dureaza drumul cu masina de la campulung moldovenesc pana la Suceava avand in vedere ca sunt cam 70 km? Mergem cam cu 60-70 la ora. Funda

Răspuns Câştigător
| strangeboy a răspuns:

O ora si 20 de min... funda?

3 răspunsuri:
| SAMPWAT a răspuns:

2 ore cel putin! Bine acum depinde si daca mai faceti vreo oprire.Dar sa zicem ca faceti 3 opriri a cate 10 min, ar cam veni 3 ore cel mult.Acum depinde si de voi.

| Ploieşteanul2015 a răspuns:

Eu zic 1 h 14' aşa cum se vede şi aici http://distanta.ro/47.663272,26.273058/47.525735,25.570604 acum depinde de maşină, de şofer şi de traficul de pe drum!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pe portiunea aia iti iese o medie de 50-55km/h.
Deci, cam o ora si jumatate, cel mult.
Daca te arunci mai tare in curbe, in mai putin de o ora jumatate, faci Suceava (centru) - V. Dornei, cu tot cu o oprire de 20 min la Lidl C-lung laughing