| Tzukushi a întrebat:

Cat e un bilet cu trebul Bucuresti - Constanta?

6 răspunsuri:
| psiHopixia a răspuns:

Http://www.infofer.ro/......tp?/R3.asp uita'te aici sau cauta tu pe www.infofer.ro (datele se actualizeaza zilnic) Have fun! :*

| gaby_4040 a răspuns:

Cam 400 cu reducere de elev sau fara nu mai stiu cat am dat eu pffff maxim 500 sa zicem laughing

| Tzukushi explică:

Bah scump laughing

| starmaker a răspuns:

Www.cfrcalatori.ro depinde de tipul trenului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bucuresti – Constanta, tariful la tren rapid clasa a II-a va creste de la 52. 2lei la 61.6 lei. De fapt, a crescut de la miezul noptii trecute.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Hmm.28 doar dus de lei pentru elevi. am fost eu luna trecuta