| stweety10 a întrebat:

Cat faci din Franta pana in Italia cu masina proprie, aproximativ?

Răspuns Câştigător
| justme97 a răspuns:

Depinde din ce parte a fiecarei tari
dar asa in mare din cate stiu eu maxim 1 zi maxim
big grin

10 răspunsuri:
| DAVID_6313 a răspuns:

5 minute cat treci frontiera.

| dudi a răspuns:

Du-te pe http://maps.google.com da pe get directions si introdu localitatea de plecare din franta si cea de sosire din Italia si-ti va aproxima dupa ruta.

| pretty_4819 a răspuns:

10-12 ore.aproximativ.acum depinde si din ce zona a Frantei pana in ce zona a Italiei.

| stweety10 explică:

Din Paris

| stweety10 explică:

Foarte amuzant David, nu am nevoie de raspunsuri ca acestea, daca nu sti sa raspunzi, nu te mai deranja sa scrii, iti multumesc oricum pentru intentie.

| Steaua10 a răspuns:

David nu a glumit.Ele-s vecine. Din ce oras in ce oras? Tarile-s enorme.

| dudi a răspuns:

Du-te mai pe Google Maps cum ti-am explicat. Iti da ruta completa, pe ce autostrazi trebuie sa mergi, cand schimbi, tot tot.

| Melissssa a răspuns:

Pai...1 zi credbig grin

| darielle a răspuns:

Cam 1 zi

| andy_3924 a răspuns:

Faci o zi, dar fara opriri prea multe. Daca vrei poti face cateva vizite si prin alte tari, cu o noapte de cazare luata pe loc sau programata. Mai ales ca ai libertatea masinii proprii eu zic ca merita.