| aladeieri a întrebat:

Salutare!,vreau sa fac un drum dus intors de la Arad pana la savona Italia cu familia ( sot, sotie, si 2 copii, un an si 4 luni si 6 ani)
intrebarea mea este cum ar fi mai rentabil sa mergem, cu masina proprie sau cu autocarul. multumesc

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu doi copii asa mici nici nu e cazul sa te mai intrebi, clar masina proprie

| TrăieşteClipa a răspuns:

Exclus cu autocarul.
Soferii sunt pe mana doar cu unele restaurante,opresc cand vor si unde vor.
Am venit o data cu autocarul si era plin cu bruneti. Unul in spate fuma,fiecare asculta manele la propriul telefon,manele la difuzoarele autocarului, unii cantau altii incercau sa-mi vanda telefoane, etc.
Unii sfoaraiau, altii se intindeau pe jos sa doarma etc.
Daca pleci cu masina dimineata la 6, seara la 8 esti in Savona.

| aladeieri explică:

Am uitat sa precizez, financiar ma intereseaza cum este mai rentabil

| Becheanu_Adrian_1976 a răspuns:

Cu autocarul