| anonim_4396 a întrebat:

Cat ma costa o excursie pana in Paris?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cat stai?
cate persoane?
cu ce te duci?
de unde pleci?
ce pretentii de cazare ai?
ce vrei sa vizitezi?
ce pretentii de restaurante ai?

| mihai69 a răspuns:

Oricât - între vreo 200 € și 200000 €. Dacă poți și vrei, se poate și mai scump; dacă nu, e ceva mai complicat, dar merge și mai ieftin...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna
depinde cate zile stai, cate persoane mergeti, locul unde vreti sa stati ect.
O zi buna.

| stefanvladvlad a răspuns:

Buna!
depinde de cate zile stai, si cate persoane(pentru cazare)
si depinde si cu ce mergi pana acolo(avion, masina)

| Florin_Dinu_1971 a răspuns:

Depinde,ce fel de excursie, sunteti un grup de mai multe persoane? Cu ce mijloc de transport, etc

| Florin_Dinu_1971 a răspuns:

Depinde,ce fel de excursie, sunteti un grup de mai multe persoane? Cu ce mijloc de transport, etc