| anonim_4396 a întrebat:

Cat timp faci cu trenul pana in Austria? Mi-e frica de avion...

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista tren pana in austriaraised eyebrows
Exista autobuzhappy si faci vreo 3 zilehappy
Frica de avion? de ce? nu treci nici o mare, ocean. e distanta infima!
in fnoh go on

| adeana a răspuns:

De unde pleci?
Din Bucuresti, faci cam 8-9 ore pana la iesirea din tara. si inca vreo 7-8 pana la viena. Total ~ 16 h, cu plecare din Bucuresti.

| Ruxy a răspuns:

Luna trecuta am fost eu cu trenul din Bucuresti Nord pana in Viena. Am plecat de aici la ora 16 si am ajuns acolo la ora 14. big grin cam mult, ce-i drept. Trebuia sa ajungem mai devreme, dar am avut intarziere cateva ore. Sa ai mare grija in tren, ca sunt destul de multe persoane dubioase si am inteles ca se fura...mai ales noaptea. Si sa ai mare grija cu toaletele... daca ai rezista atatea ore, ar fi ideal. Dar cum nu rezisti, servetele umede si un spray dezinfectant sunt absolut necesare.
Drum bun!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Depinde de unde vrei sa pleci dar oarecum nu dureaza mai mult de 12 ore.

daniela
| daniela a răspuns:

Daca pleci din Bucuresti cred ca faci mai bine de 36 de ore

| Ynom_Mony_1996 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti tu sigur ca nu exista tren? straight face Sa iti zic o chestie haioasa: chiar eu plec cu trenul pana in viena si salzburg, deci multumesc ca m-ai avertizat ca o sa inceapa trenul sa zboare deasupra Austriei. Dar ce are Austria, e abandonata, ca sa aiba? straight face Si cu avionul sa inteleg ca daca se prabuseste pe uscat nu se intampla absolut nimic... straight face Nu stiu, parerea mea. straight face