| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, daca prietenul vostru ar avea frica fata de avioane (insemnand ca are un discomfort imens si ca nu pune piciorul in avion), insa poate calatori cu trenul, chiar daca dureaza mai mult timp, ati rupe relatia cu el sau nu?

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

De ce ar fi asta un motiv de despartire?
Mi se pare total absurd.

| MyLifeIsCool a răspuns (pentru Andreeush):

Pai nu stiu, tu vrei sa mergi in tara X, cu avionul faci 4 ore, insa cu treunl 1 zi si 12 ore. Ai fi de acord?

| Emma30555 a răspuns:

Asta nu e motiv de despărțire, e cam absurd acest motiv mai ales dacă chiar îți place de el, pai la altele ce faci? Se găsesc soluții, ti iei avionul și îl aștepți sa vina el cu trenul de exemplu.

| Șurubelniță a răspuns:

Faci un sondaj și în funcție de ce iasă îi dai papucii sau nu?
Nu de alta dar ai mai postat întrebarea asta de cel puțin două ori

| H3lpPl3as3 a răspuns:

Sincer, intr-o relației ar trebui sa fie vorba de dragoste, atașament, si respect. Daca ai renunța la o persoana dintr.un motiv asa. Banal. înseamnă ca nu ti la acea persoană destul de mult ca sa treci peste micile sale defecte... Meditează la asta.