| anonim_4396 a întrebat:

Cat timp faci din Bucuresti pana in Bulgaria [ statiunea sf. Constatin si Elena]?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Chawki a răspuns:

Distante: Bucuresti – Statiunea Constantin si Elena 280 km (aproximativ 3, 45 ore cu masina); Vama Veche – Statiunea Constantin si Elena 95 km (aproximativ 1, 30 ore cu masina).
Traseu recomandat:
- Bucuresti – Giurgiu – Ruse – Varna – Statiunea Constantin si Elena.
- Vama Veche – Balcik – Statiunea Constantin si Elena.

6 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

3-4 ore.
Si eu am fost la Grand hotel Varna, tot in acea statiune.

Funda?

| Danciu821 a răspuns:

3-4 ore

| vladimir74 a răspuns:

Distanta e de 280 km aproximativ 3, 45 ore...

| semnulintrebarii a răspuns:

Vreo 3 ore de mers de voie

| ionutiaz95 a răspuns:

Eu folosesc distanta.ro pentru astea. Iti spune traseul, timpul si consumul de carburant. Dar te-as sfatui sa nu alegi BG deaorece au o rata a criminalitatii medie(furt din buzunare in zone aglomerate si furt de masini) plus ca au inceput sa nu fie la fel de primitori ca in primii ani(cand erau pe val).

| vinusipaharu a răspuns:

Cam 4 ore.