| Mara_4803 a întrebat:

Cati km sunt de la cluj la oradea?

Răspuns Câştigător
| oBanană a răspuns:

Salut Mara! In fiecare an fac acest traseu! Sunt 147 de km dar sunt multe serpentine... iar drumul il faci in aproximativ 3 ore.
Sunt parcari destule.
P. S. Poti merge si la Baile 1 Mai (langa Felix) unde e super! Strand cu valuri... si alte chestii!
Distractie placuta!

12 răspunsuri:
| Mara_4803 explică:

Intreb asta pentru ca in vacanta ma voi duce la Baile Felix!

| Bianca18 a răspuns:

Sunt 147 de km.happy

| dandy15 a răspuns:

Salut Mara. Din cite stiu eu de la Cluj pina la Oradea sunt 147 km. Sper ca ti-am fost de ajutor.happy

| zacrazy a răspuns:

147. Aproximativ la fel si pe autostrada si pe calea ferata.

| maia_1923 a răspuns:

Aprox. 150 km

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Cam 150 de km... aproximativ

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 147 km si 3-4 ore aproximativtongue

| PunkyA a răspuns:

La ce hotel mergi?batting eyelashes[intreb pentru ca si eu merg la Baaile Felix]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

147 km

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cam 147 de km aproximativ 150