| BiuL a întrebat:

Din ce magazin sau de la ce marca pot cumpara o penseta buna? (In Oradea sau Cluj)

6 răspunsuri:
| AndreeaCF a răspuns:

Buna! Daca vrei o penseta super buna, cumpara una de la farmacie (Help Net, Sensi Blu, etc.). Daca nu ai un buget fix pentru ea, ia-o pe cea mai scumpa, mai mult de 40-50 ron nu are cum sa coste. Eu am cumparat pensete numai de la farmacie si nu m-au dezamagit niciodata. Pa.

| BiuL explică (pentru AndreeaCF):

Merci frumos.

| Alinaalinutza33 a răspuns:

In Body Shop sunt bunicele ca de acolo isi cumpara si prietena mea cosmeticiana da daca nu ai magazinul asta poti sa iti iei din aia mai patratoasa alea is bune! big grin

| BiuL explică (pentru Alinaalinutza33):

Multumesc frumos, dar din pacate nu este the body shop in cluj sad

| Laurikutza10 a răspuns:

De la Avon.Normal E cea mai buna marca de produse de cosmetica si in plus sunt lucruri foarte bune! Sper ca te-am ajutat. Funda?

| BiuL explică (pentru Laurikutza10):

Fara suparare dar AVON nu e cea mai buna marca de produse de cosmetice, nici macar printre cele mai bune, mai experimenteaza si o sa imi dai dreptate.