| Irime_Samuel_1997 a întrebat:

Fsega - Cluj sau Fse - Oradea, păreri.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cui ii pasa?
Ca pe noi nu ne incalzeste sau ajuta cu nimic, asta fiind DOAR decizia ta, iar daca tu esti incapabil sa alegi de vrei, atunci chiar ai o problema serioasa, denotand ca esti incapabil sa discerni unele situatii.

| Irime_Samuel_1997 explică (pentru Violleta2022):

Dacă nu îți pasa trebuia sa nu comentezi și plus am cerut strict păreri, dar din câte vad, frustrarea te-a condus sa scrii acest mesaj, dacă nu ai capacitatea sa înțelegi acest lucru, asta e.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Irime_Samuel_1997):

Mai baitel, eu am terminat demult facultatea si profesez bine merci, dar intrebarea mea era menita sa te trezeasca pe tine la realitate, ca esti ditamai omul de 18 ani cu minte de copilas de 4 ani, incapabil sa ia o hotarare in viata, incapabil sa stie ce vrea, macar...
Ce Dumnzeu ai facut parintii aia ai tai?
Cum te-au educat daca nu te-au invatat nici macar sa judeci de unul singur?