| Geena a întrebat:

Ce agentie de turism este de incredere si are si preturi avantajoase. Voi cu ce calatoriti?

3 răspunsuri:
| wereyou a răspuns:

Eu mereu ma uit pe booking.com sa vad ce oferă sunt

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu folosesc niciodata agenție. Nu vad de ce le as da comision. Nu e greu sa fac pe booking o rezervare si sa imi un bilet de avion

| mihai69 a răspuns:

De nevoie, din când în când, am apelat la câteva agenții. Recomand Accent Travel, dar și mai mult recomand să te orientezi singur, folosind booking, google și alte variante de a găsi cazări online. La fel și cu biletele de avion, dacă e cazul - musai de la firma de transport aerian, nu de la intermediari! Doar așa ai prețuri bune plus alte beneficii, dacă ești client fidel.
De obicei însă călătoresc cu mașina.