| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai buna agentie de turism din Bucuresti? Preturi bune, excursii frumoase, servicii?

Răspuns Câştigător
| georgehari a răspuns:

Nu-ţi recomand agenţiile, ci să-ţi organizezi singur excursia pe Internet. Porneşte cu Skyscanner.net (bilete de avion ieftine) şi continuă cu Booking.com (preţuri reduse pînă la 80% la hoteluri). O excursie de 5 zile la Frankfurt organizată de mine online (avion, hotel 3 stele în centru cu mic-dejun) a ajuns la vreo 250 de euro.

7 răspunsuri:
mihaicd
| mihaicd a răspuns:

Christian Tour mi-au placut. :) Europa Travel nu.
Preturi bune pentru revelionul asta au si Carpatia Tour - www.revelionkusadasi.com si www.revelionpraga.com

| devine a răspuns:

dupa parerea mea, 4 u travel (www.4utravel.ro). nu m-au dezamagit niciodata.

| weeds a răspuns:

Gica, perfect e doar in mintea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

am fost 2 ani la rand cu agentia Vacanta si totul a fost super ok!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

--------------------------------------------------------------------------------

Buna ziua,

Daca doriti sa mergeti in vacanta, Giulia Tour nu este o optiune de luat in calcul, este o societate privata condusa de oameni incopetenti care nu stiu sa-si trateze clientii cu respect! Stiu doar sa-ti inchida telefonul in nas, sa-ti vorbeasca urat, sa te faca sa te simti ca ultimul om care ATENTIE, vrea sa le ofere bani in schimbul serviciilor oferite! DAR, cum spuneam, nu primesti nici un serviciu, decat niste insulte si prefacatorii, ADICA BANI MUNCITI SI ARUNCATI PE FEREASTA!

In concluzie, Giulia Tour NU este de incredere, daca tineti la banii dumneavoastra cautati alte agentii, altfel riscati sa luati O MARE TEAPA!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am apelat la agentia GIULIA TOUR pentru o vacanta in Austria, am fost foarte multumita de serviciile agentiei, am petrecut o vacanta super. Un prieten mi-a recomandat agentia giulia tour si am fost foarte incantata.

| gica a răspuns:

Eu am mers cu Kiss Travel in Austria de sarbatori si totul a fost perfect!