| TranspiratiaPuteFrumosCuMenSpeedStick a întrebat:

Ce atractii turistice din Paris stiti? Thankswinking

Răspuns Câştigător
| fefenaș a răspuns:

Arcul de Triumf, Bulevardul Champs-Elysees, Turnul Eiffel, Basilica Sacre Coeur, Notre Dame, Cabaretul Moulin Rouge, Muzeul Louvre, Domul Invalizilor, Podul Alexandru al III-lea, Pantheonul, Muzeul d'Orsay, Castelul Versailles, La Defense, Place de la Concorde, Opera din Paris, Muzeul Orangerie, Place Pigalle, Centrul Pompidou, Primaria Parisului, La Conciergerie si Sfanta Capela, Jardin du Luxembourg, Pont Neuf, La Madeleine, Place des Vosges, Muzeul Rodin, Grand Palais. Bye kiss

2 răspunsuri:
| teiube a răspuns:

Turnul efel catredrama lotel dome

| a1doru a răspuns:

Parisul este in sine o atractie turistica. daca tot ajungi pe acolo, mergi sa vezi versailles cu gradinile sale.iti ia cam o zi dar nu vei uita toata viata.