Ce destinaţie alegi vara asta?

Vara abia a început aşa că mai ai timp să îţi planifici vacanţa! Niciun alt anotimp nu e mai bun pentru călătorii şi distracţie. Împreună cu Plimbarescu.ro am făcut o selecţie de destinaţii tari pe care ţi le recomandăm. Garantăm o vară de neuitat! Pe care o alegi?

Dubrovnik (Croaţia)

Halkidiki (Grecia)

Sunny Beach (Bulgaria)

Napoli (Italia)

Barcelona (Spania)

Mai multe informaţii despre destinaţiile preferate găseşti pe Plimbarescu.ro

4 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Sincer,mi-ar plăcea să merg în Bulgaria la Sunny Beach.arată foarte drăguţ, şi este şi aproape de noi, românii.dar, cum am spus, mi-ar plăcea.vara asta se pare că o să merg decât la un parc de distracţii, şi probabil un weekend la munte.sad

| adorciocolata a răspuns:

Toate aceste destinatii sunt foarte frumoase. Dar cel mai mult mi-ar placea sa ajung la Barcelona, Spania. Este un oras cu o arhitectura superba, un oras colorat, plin de viata ce debordeaza de energie si veselie. In plus, regiunea Catalonia din jurul acestui oras este superba.
Nu am fost in niciuna dintre aceste destinatii. Am facut si un top cu destinatiile de mai sus: 1. Barcelona (Spania); 2. Napoli (Italia); 3. Halkidiki (Grecia); 4. Dubrovnik (Croatia); 5. Sunny Beach (Bulgaria).

| W3R4 a răspuns:

Pai,mi-ar place sa alerg pe dealul ala, Halkidiki, din Grecia!winking
...si-apoi sa ma arunc in apa! laughing

| andreirapid a răspuns:

Si ceva din Romania sad? Chiar trebuia pusa Sunny Beach in topul asta?