| 2Names a întrebat:

Unde ati fost in vacanta anul acesta(ma refer in vacanta de vara)? Cea mai furmoasa destinatie are funda. kiss

Răspuns Câştigător
| iulyk_7641 a răspuns:

Buna! eu ma mandresc cu faptul ca am fost intr-o tabara la munte cu scoala.am fost doar 10 fete si un prof.dar eu si inca 5 fete am fost de nedespartit. ceea ce a fost cel mai frumos a fost ca intre noi s-a legat o prietenie foarte stransa. ceea ce vreau sa iti zic e faptul ca nu conteaza unde te duci in vacanta, daca esti cu persoanele dragi tie totul o sa fie super:X:X:X:

8 răspunsuri:
| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Buna :*

Eu din nefericire am fost la mare la Eforie Nord :-

| Ðÿdy a răspuns:

Salut! Pai vara asta am mers in Spania, America si Paris(am rude in tarile astea)
Funda plz

| ღAndrutzaღ a răspuns:

La mare in Bulgaria si in Paris

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mare la mamaia
funda

| Parazitu_5010 a răspuns:

In Costinesti. Acoloe este o atmosfera incredibila. O multime de Stundenti. Anul care vine te sfatuiesc sa mergi si tu acolo, Bafta!

| roxanika0001 a răspuns:

Eu am fos la mare in spania si am mai fost si vreo luna in venetia fundita? plizzz am nevoie

| ionik_4981 a răspuns:

La mare si in paris

| mari76 a răspuns:

Pai am fost la mare si la bunica si la strabunici