| anonim_4396 a întrebat:

Ce destinaţie de vacantă aţi ales pentru această vară?

10 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu am o destinatie anume si nu-mi place sa planific in detaliu o excursie sau vacanta. Am sa vizitez cateva orase din Romania, cum ar fi Sighisoara, Cluj-Napoca, Targu-Mures, Sibiu si altele care prin care ma trec pe parcursul calatoriei. In afara de asta, cred ca merg cateva zile la munte, nu am inca idee unde.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Roma si poate si Paris mai spre toamna

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Eu ma duc la mare la mamaia big grin e super frumos.

| fuzzer a răspuns:

Toti vor la mare, e evident.Eu la munte!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Sa vedem daca se poate in Italia, daca nu acasa, depinde de buget.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna.
Pai, nu prea m-am gândit mult la asta dar cred ca voi merge cu părintii în Belgia sau Germania. Totuși, o fuga pana la mare... nu suna chiar atât de rău.
Pa, pa.

| 7uPCR7 a răspuns:

La mareeeeeeeee

| Maria112 a răspuns:

Mare, munte :p happy.

| Andreizlataru a răspuns:

La mare