| anonim_4396 a întrebat:

Ce destinatii mi-ati recomanda in Europa, pentru luna de miere(undeva la mare). Funda pentru cel mai romantic loc!

Răspuns Câştigător
| Dalidah a răspuns:

De departe iti recomand Santorini, in Grecia. E o destinatie ideala pentru luna de miere! As merge acolo de o mie de ori! Si daca nici pozele nu spun tot.:) Felicitari de pe acum, si-o viata frumoasa impreuna! http://en.wikipedia.org/wiki/Santorini http://www.google.ro/......tp?/imgres

9 răspunsuri:
| OanaVlad a răspuns:

Paris :X

| ThePoet a răspuns:

In Croatia, la mare la Dubrovnik. E si aproape, nu e nici foarte costisitor, iar orasul este mai mult decat superb.

| onasis1961 a răspuns:

Coasta de azur, Veneţiasau Roma.Casă de piatră!

| quiria a răspuns:

Coasta de Azur, Franta.
Venetia, Italia.
Dalmatia, Croatia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cannes

Răspuns utilizator avertizat
| Dalidah a răspuns (pentru Dalidah):

Http://www.google.ro/......tp?/search uite si mai multe poze.

| Denisadeny1 a răspuns:

Eu zic ca in Paris, pentru ca e cel mai frumos oras si romantic si cred ca var placea sa-l vizitati e foarte frumos si e un loc cu multe muzee si locuri frumoase pe care le puteti vizita funda?