| Roxata a întrebat:

Ce loc v-ati dori sa vizitati? Ce tari? De ce?

24 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cmm a răspuns:

China, India, Japonia, Cuba - chiar asta ar fi ordina. In primul rand pentru a cunoaste si alte culturi, alt mod de a trai, atat material cat si spiritual

| Jonathan a răspuns:

In primul rand as dori sa ma duc la "Cele 7 minuni ale lumii", la Ierusalim, Las Vegas, Ibiza si altele.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

America:-> Pentru ca mi se pare o tara frumoasa si interesantalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antarctica - pentru ca in catziva ani n-o sa mai existe daca-i adevarat ca-i incalzire globala

| Lilik a răspuns:

Eu as vrea sa mai ajung o data la Gura Portitei, ca tot vine vara.

| Bacemi a răspuns:

As vrea sa pot merge in Anglia, In America si neaparat sa vizitez din nou Franta si Italia. Pentru ca ai cu adevarat ce vedea si acolo e alta cultura.

| afrodita3333 a răspuns:

PAI as vrea sa vad Las Vegas, india, japonia, Londra, NEW IORG, ETC. dIN FERICIRE la vora voi vedea una din locatii.plec la VEGAS.

Răspuns utilizator avertizat
| Vizitiul a răspuns:

Nicio tara, decomadata, Romania poseda multe locuri uluitoare, care merita vazute!

| Roxii a răspuns:

In italia, hawaii, golden coast(coasta de azur), new york, praga si milano

| icstina a răspuns:

Florida...visez de ceva timp sa ajung acolo dar mai am de asteptat pana sa termin liceul.Plaja,soare,caldura!:X

| AdaIoana18 a răspuns:

Mi-as dori sa vizitez Arabia Saudita, China, Australia, Insulele Caraibe deoarece sunt niste locuri de neuitat. Dar nu stiu cand voi ajunge eu in aceste tari happy laughing laughing

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Mi-as dori sa calatoresc in Franta, pentru ca este o tara frumoasa si romantica

| Razvan a răspuns:

Norvegialove struck
Imi place de mult tara, si cu cat ma documentez mai mult despre ea cu atat imi place mai multhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MI-as dori sa vad America in orasele Boston si florida unde sunt surorile mele care sunt casatorite acolo cu amercani. MI-e fff dr de ele si plang de fiecare data cand le vad pe web sau vb cu ele. SAu se viziteaza una pe cealalta si eu sunt in rom. si nu le pot vedea. sper sa merg in curand si eu acolo.

| anca_7959 a răspuns:

Los Angeles sau New York, si de 3 ani merg pe fiecare vara la Paris, dar tot as vrea sa mai merg.

| Roxxu13 a răspuns:

Toate...fiecare are ceva special...america.china, franta, anglia, spania, india deci toate toatebig grin

| Adela50 a răspuns:

Din romania am vizitat multe locuri superbe.
Balea lac, Transfagarasanul, Muntii Fagarasi.Acestea sunt niste locuri care intotdeuna merita vazute. O sa fi uimita cand o sa vezi transfagarasanul.

| Carlene a răspuns:

America latina...

Argentina :X:X:X
Cultura si traditile sunt superbe...

| Lile@... a răspuns:

Cel mai mult vreau sa merg in egipt sau brazilia pentru a vedea aceasta tara...

| mandea_1882 a răspuns:

As dori sa vizitez New York. E un oras frumos, foarte mare, modern. E o metropola adevarata, inmensa. L-as explora de la cap la coada. Acest oras e plin numai de cladiri foarte inalte. E un oras super marfa.

| MyLifeIsAmazing a răspuns:

Nu stiu de ce dar eu m-am indragostit de Korea mi se pare o tara foarte tare prin monumente, cladiri. de ceva timp ma uit si la filme cu Koreeni. e tare sper ca pe viitor sa ajung si acolo sunt foarte curioasa

| MusicisMusic a răspuns:

Sydney-Australia