| GabiiTssu a întrebat:

Ce locuri de munca se cauta acuma cel mai mult in Anglia?

5 răspunsuri:
| Kzm_Cosmin_1999 a răspuns:

La cules de capsuni sau de cartofi

| Andrei7520152 a răspuns:

Nu-ti face iluzii decat daca ai un cunoscut acolo care iti poate asigura un loc. Si daca cunosti foarte bine limba engleza. Si daca ai ceva bani de inceput pentru chirie, mancare, etc.

Nu de alta, dar sa nu ajungi sa cersesti bani la gara pentru un drum inapoi in tara...

| mgtow a răspuns:

E viata grea in afara de tarile nordice precum belgia, finlanda, danemarca si Olanda

| express11 a răspuns:

Din pacate, nu se mai cauta romani pentru munca acolo.s-au saturat de noi.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Munca necalificata, tot ce cuprinde.